Користь сухофруктів

1) Сухофрукти містять більше біологічно активних речовин, в порівнянні зі свіжими фруктами. По суті, це концентрат, в якому міститиметься кальцій, магній, залізо та інші цінні речовини.

2) Сухофрукти в “дії”: Папайя (цукати) – надає загальнозміцнюючу дію, активізує білковий обмін, крім того, це відмінний “інгредієнт” для підвищення сексуальної активності. Сушені фініки – чудовий енерготонік. Підвищує працездатність, містить речовини за дією схожі з аспірином, тому у багатьох народів, фініки приймають при застуді та головного болю. Крім того, в сушених фініках дуже багато вітамінів, це і вітамін В5, і вітамін Е і Н.

Атмосферного груша – нормалізує роботу кишечника, ще одна корисна властивість притаманне саме груші, вона сприяє виведенню токсинів і важких металів з організму.  Курага або урюк, неважливо як називають сушений абрикос, безсумнівно одне, це просто криниця корисних речовин. Науково доведено, що сушіння абрикоси надають сприятливий вплив на серцевий м’яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага відмінна профілактика онкозахворювань. У складі цього “чудо-сухофрукта” – фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.Інжір – профілактичної засіб від раку, нормалізує діяльність щитовидної залози.

Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишечника, пише журнал inflora.ru. Застосовується в якості народного засобу при лікуванні бронхіту. Чорнослив – ще один подарунок природи для вашого здоров’я. Мабуть, перше на що робить благотворний вплив сушена слива – це шлунково-кишковий тракт. Настій з чорносливу сприяє позбавленню від закрепів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском. Крім того, вважається що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А, він ще і покращує зір.